Jotafloor Serisi Zemin Kaplama Sistemleri

Jotafloor Serisi, beton yüzeylerin korunması, bakım ve tutumda uzun ömürlü, yüksek performanslı, ekonomik çözümler önermektedir.

Jotafloor Sealer
Jotafloor Sealer, Jotafloor ürünleri ile beton yüzeyleri arasında iyi bir yapışmayı sağlayan mükemmel nüfuz özellikleri gösteren, iki bileşenli, şeffaf epoksi astar boya maddesidir.

Jotafloor Solvent Free Primer
Jotafloor Solvent Free Primer iki bileşenli solvent içermeyen epoksi reçine esaslı astar boyadır. Beton yüzeyler ile önerilen Jotafloor sistemleri arasında yapışma kabiliyetini arttırır.

Jotafloor Screed Primer
Jotafloor Screed Primer iki bileşenli, solvent içermeyen, epoksi reçine esaslı astar boyadır. Jotafloor Screed kaplama sistemi (mortar kaplama) için beton yüzeylerde ideal yapışma sağlar.

Jotafloor SL Universal
Jotafloor SL Universal yüksek performanslı, kendiliğinden yayılabilen, solventsiz derzsiz epoksi kaplama olup, farklı kalınlıklarda uygulanarak zeminlerde son kat olarak kullanılır. Jotafloor SL Universal mükemmel kimyasal aşınma ve darbe dayanımına ve çekici bir renk skalasına sahiptir.

Jotafloor Topcoat
Jotafloor Topcoat iki bileşenli epoksi reçine esaslı, kimyasal dayanıklılığı çok üstün, çok sayıda güzel renklerde üretilebilen zemin kaplama malzemesidir. Jotafloor Screed (epoksi mortar) üstüne son kat olarak da uygulanabilir.

Jotafloor Coating
Jotafloor Coating iki bileşenli, kimyasal ve fiziksel dayanıklılığı çok üstün, reçine esaslı epoksi zemin kaplamasıdır. Çok parlak, düz, hijyenik bir görünüşe sahiptir ve çeşitli renklerde üretilebilir.